Jímky, vodoměrná šachta, septiky a další nádrže přímo od výrobce

Pondělí 21 Říjen 2013 14.10

Jímky, septiky a vodoměrná šachta vyrábíme na zakázku nebo dle standardizovaných rozměrů. Vzhledem k tomu, že jsme výrobci, jsou ceny našich produktů nízké. Máme několik desítek let zkušeností v oboru výroby plastů.

Neváhejte se na nás obrátit s případnými dotazy, které můžete mít. Náš kompletní sortiment produktů je vhodný pro úpravu pitné vody, čištění odpadních vod a skladování chemikálií. Námi používaný materiál je především polypropylen, jako ověřený materiál na jímky, septiky, žumpy apod. Nabízíme širokou škálu příslušenství kompletního řešení pro vaše potřeby. Naše široká zákaznická základna se opírá o naše znalosti s cílem poskytnout jim správný produkt pro jejich požadavky včas a hospodárně.

Jímky jsou bezodtokové nádoby, což znamená, že musí být vodotěsná – nesmí z ní unikat žádné splašky. Výhodou je, že k ní není třeba povolení k vypouštění odpadních vod. Naopak nevýhodou pro někoho může být to, že si musíte zajistit pravidelné vyvážení splašků fekálním vozem do čistírny odpadních vod.

Vodoměrné šachty k obetonování VS0,VS1,VS2,VS3 jsou určeny do lokalit s možným vyšším statickým zatížením (blízkost budov, opěrných zdí nebo komunikací pro motorová vozidla). Umisťuje se na betonový podklad. Po připojení potrubí se vodoměrná šachta obetonuje. Samonosné jímky jsou vhodné pro využití u obytných objektů. Jedná se hlavně o objekty, které nejsou vybaveny vlastní kanalizací.

Jímky,žumpy,septiky vyrábíme z polypropylénu (PP) tloušťky 5, 8 a 10 mm, který je vyhovujícím materiálem pro stavbu těchto aplikací. Vlastnosti desek z PP jsou houževnatost, tvarová stálost, netříštivost, snadná opracovatelnost a svařitelnost. Použitý materiál odpovídá ČSN a je certifikován hlavním hygienikem ČR. Veškeré výrobky jsou testovány hydrostatickou zkouškou. Kontaktujte nás.

Komentáře: 7 »

 1. komentář by Simona — 21. 9. 2014 @ 1.11

  Hi! I know this is kinda off topic but I was wondering when you knew where I could lotcae a captcha plugin for my comment form? I’m using the same blog platform as yours and I’m having problems finding one? Thanks a lot!

 2. komentář by office policy — 13. 10. 2014 @ 13.18

  I read your post and wished I was good enough to write it

 3. komentář by son every — 13. 10. 2014 @ 13.31

  A simple and intelligent point, well made. Thanks!

 4. komentář by car insurance deals — 8. 12. 2014 @ 7.40

  I’m impressed! You’ve managed the almost impossible.

 5. komentář by car insurance — 11. 2. 2015 @ 18.38

  Stay informative, San Diego, yeah boy!

 6. komentář by Sandra — 28. 2. 2015 @ 3.22

  Have you ever wanted to make a movie but didn’t know where to start? Well fikfgalinmstumf.com has got you covered! As a filmmaker, figuring out how to make a movie can be challenging.There are a lot of elements that

 7. komentář by auto insurance quotes — 2. 3. 2015 @ 6.34

  Shiver me timbers, them’s some great information.

RSS komentářů k tomuto příspěvku. TrackBack URI

Napsat komentář