Dovolená v Egyptě je možná po celý rok

Sobota 5 Prosinec 2015 10.36

Egypt je jedním z nejoblíbenějších cílů dovolené v Africe. Tato arabská země si získala srdce turistů z celého světa svými dlouhými písečnými plážemi, unikátními historickými památkami, průzračným mořem a luxusními hotely, které nabízejí ideální podmínky pro spokojenou dovolenou u moře po celý rok. Ať už tedy hledáte místo pro svou letní dovolenou nebo si chcete zpestřit chladnou zimu pobytem na sluncem zalitých plážích, zájezdy do Egypta jsou pro vás výbornou volbou!

Přehlednou nabídku zájezdů do Egypta, četně last minute zájezdů a dalších slev naleznete na portálu www.newtravel.cz. Srovnávač New Travel.cz vám přináší denně aktualizovaný přehled zájezdů do Egypta od desítek prověřených CK přehledně na jednom místě. Už nemusíte složitě hledat a srovnávat jednotlivé weby cestovních kanceláří. Na stránkách newtravel.cz máte všechny zájezdy přehledně seřazeny, navíc doplněny o podrobné informace o hotelích a fotografie.

Potápění v Egyptě

Jedním z největších lákadel Egypta je Rudé moře a jeho korálové útesy. Milovníci potápění z celého světa se sem sjíždějí, aby si užili skvělý zážitek z ponorů v okolí rozsáhlých korálových útesů, podmořských jeskyní i vraků lodí. Velmi oblíbené jsou také ponory v oblastech s častým výskytem delfínů. Potápění v Egyptě může vyzkoušet skoro každý. Přímořská letoviska lemující pobřeží Rudého moře nabízejí kurzy potápění pod vedením profesionálních instruktorů a fantastický zážitek z potápění si tedy může dopřát i naprostý začátečník.

Také milovníci šnorchlování si zde přijdou na své. Méně frekventovaná letoviska, jako je například Makadi Bay či Marsa Alam, nabízejí téměř nedotčené korálové útesy, velká hejna pestrobarevných korálových rybek a mnoho dalších mořských živočichů.

Skvělá dovolená i v průběhu zimy

Egypt patří mezi nejteplejší země světa, není tedy divu, že zde můžete prožít dovolenou po celý rok. Avšak plánujete-li pobyt v Egyptě v průběhu zimy, doporučovali bychom vám spíše jižnější letoviska, která nabízejí vyšší teploty a příjemnější podmínky pro koupání i vodní sporty. Jsou jimi například Marsa Alam, Safaga a Hurghada.

1 komentář »

  1. komentář by MArtin — 23. 8. 2016 @ 13.49

    V egyptě jsou hezké dovolené

RSS komentářů k tomuto příspěvku. TrackBack URI

Napsat komentář