Jaké účinky mají vinné koupele?

Pondělí 1 Prosinec 2014 21.50

Vyskočte na chvíli z kolotoče každodenního stereotypu a nepříjemných povinností a zrelaxujte své tělo i mysl v krásném prostředí. Poznejte něco nového a zavítejte na wellness pobyt, kde si můžete vybrat z široké nabídky procedur, které mají blahodárné účinky a dokonale zregenerují vaše tělo. Pokud jste milovníci vína, zajisté oceníte vinné koupele. Vinná réva, královna mezi rostlinami, nám dává nejen řadu výborných vín nezaměnitelných vůní a chutí, ale má také nezanedbatelné účinky nejen na pokožku, ale i na celý organismus. Nenechte si ujít slevy na wellness pobyty a vyzkoušejte něco nového i vy!

Vinná réva je rostlina, z jejichž plodů získáváme vynikající vína. Málokdo však ví, že téměř všechny části této rostliny mají léčivé účinky. Vinoterapie využívá vinné listy, pupeny, výtažky z hroznových jader a také plody. Vinná réva v sobě skrývá velké bohatství a léčivé procesy s ní spojené mají prokazatelné pozitivní účinky na celý organismus. Vybrat si můžete z pestré škály vinných procedur, například vinné koupele nebo masáže s použitím kvalitních kosmetických přípravků z hroznů. Poznejte blahodárné účinky této rostliny na vlastní kůži!

Léčivá síla vinných koupelí

Vinné koupele posílí váš imunitní systém a krevní oběh. Prokrvují organismus, stimulují látkovou výměnu. Dodávají vaší pleti důležité minerály a zanechávají ji krásně čistou. Zpomalí tvorbu vrásek a stárnutí a vaše kůže bude elastičtější. Tyto procedury napomáhají také v boji proti nevzhledné celulitidě. V České republice si můžete dopřát vinné koupele hned na několika místech, například vinné lázně Hustopeče. Zámeckou vinnou koupel si také můžete užít ve vinných lázních v Ostravě, kde budete mít dokonalé soukromí a nadstandardní péči. Celou atmosféru navíc dokresluje roztopený krb a světla svíček. Zavítat můžete také do vinných lázní v Praze, Orlové, Klimkovicích či v Lednici.

Vydejte se na relaxační pobyt a vyzkoušejte léčivé účinky vinné révy i vy! Naberte nové síly a dopřejte si zasloužený odpočinek. Užijte si krásné chvíle po boku svého partnera či partnerky nebo jen pohodu se svými přáteli. Nechte se rozmazlovat a využijte jedinečné slevy na víkendové wellness pobyty!

Žádné komentáře »

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku. TrackBack URI

Napsat komentář