Navštivte Maroko

Čtvrtek 31 Květen 2012 9.01

Marocké království je nejzápadnější zemí muslimského světa a leží na severozápadním cípu Afriky. Maroko je pozoruhodná, krásná a bezpečná země. Pokud se rozhodnete  Maroko navštívit, což doporučujeme, můžete volit ze zájezdů pobytových u břehů Atlantického oceánu (Agadir), Středozemního moře (Saidia), pobytového zájezdu do vnitrozemí (Marrakéš), nebo ze zájezdů poznávacích.

Agadir -  letovisko na březích Atlantického oceánu, s  10 km dlouhou písečnou pláží s pozvolným vstupem do moře. Krásné moderní hotely od ní odděluje krásná promenáda pro pěší. Většina hotelů má na pláži vlastní oddělené úseky s lehátky (bez poplatku). Na pláži často fouká vítr a pobřeží je tudíž vhodné i pro surfaře. Ve městě můžete nakoupit v tradičních obchůdcích, či navštívit místní restaurace a ochutnat marockou specialitu tadžín, či posedět v kavárně a osvěžit se mátovým sladkým čajem, nebo pravou arabskou kávou.

Pro cestu do Maroka stačí pouze platný cestovní pas, není třeba žádné vízum ani očkování. Cesta letadlem trvá cca  4,5 hodiny. Pokud se pro cestu do Maroka rozhodnete, rádi vám pomůžeme s výběrem hotelu – abazajezdy.cz

 

1 komentář »

  1. komentář by Shamira — 20. 9. 2014 @ 5.20

    Rafał Mrf3z pisze: 14-01-2013 o 9:57Witku, dziękuję za komentarz sam nie miałem pnocboydh doświadczeń niemal wszystkie nasiona kiełkowały (lubczyk czy estragon wysiewałem do pojemnikf3w po 2-3 nasiona). Oczywiście jest tak, że ten sam producent sprzedaje w takim samym opakowaniu produkt na rynek sklepf3w specjalistycznych oraz do marketf3w i być może jest także tak, że niższa cena w markecie oznacza gorszy produkt. Z mojego doświadczenia jednak markety mają dużo bardziej wyśrubowane normy jakościowe (mf3wię ogf3lnie, o produktach) oraz lepszą pozycję negocjacyjną niż mniejsze sklepy specjalistyczne. Oznacza to tyle, że możemy kupować produkty lepszej jakości w (niekoniecznie) niższej cenie.

RSS komentářů k tomuto příspěvku. TrackBack URI

Napsat komentář