Oblíbená letoviska ostrova Zakynthos

Pondělí 25 Leden 2016 22.05

Ostrov Zakynthos, to je bujná zeleň, bělostné pláže a skalní útesy a také blankytně modré moře, které je výborným místem nejen pro plavání, ale také pro potápění, šnorchlování či jízdu na mořském kajaku. Máte- li rádi přírodu a řecké památky, pak je pro vás ostrov Zakynthos jako stvořený! Přestože se na tváři destruktivně podepsalo zemětřesení v polovině 20.stol., v průběhu let si Zakynthos opět získal svou krásu a v současnosti je jedním z nejkrásnějších ostrovů Řecka.

Využijte aktuální zájezdy na Zakynthos a prožijte dovolenou v nejlepších letoviscích Zakynthosu, kde na vás čekají krásné písečné pláže, unikátní kulturní památky i přírodní zajímavosti, jimiž je Zakynthos proslulý.

Laganas

Nejoblíbenějším letoviskem ostrova Zakynthos je Laganas nacházející se na jižním pobřeží. Svou pověst nejlepšího letoviska ostrova si Laganas získal zejména svými luxusními hotely s výbornými službami, výbornými restauracemi připravujícími tradiční řecká jídla a samozřejmě také plážemi, které se táhnou v délce téměř 10-ti kilometrů. Dovolená v Laganas je výbornou volbou, cestujete-li na Zakynthos poprvé. Můžete se zde seznámit s řeckou kulturou, užívat si příjemné chvíle na pobřeží nebo se vydat za kulturními poklady ukrytými v nedalekém okolí.

Tsilivi

Dalším zajímavým letoviskem Zakynthosu je Tsilivi rozkládající se v romantické přírodě severního pobřeží ostrova. Tsilivi je známé zejména svou malebnou přírodou vhodnou k pěší turistice, ale naleznete zde také dlouhé pláže s výbornými podmínkami pro ničím nerušený odpočinek i sport, restaurace a kavárny, v nichž můžete ochutnat místní speciality i kulturní programy zahrnující fakultativní výlety na nejrůznější místa Zakynthosu.

Kalamaki

Plánujete- li rodinnou dovolenou na Zakynthosu, pak bychom vám doporučili letovisko Kalamaki, které se nachází nedaleko hlavního města. Dominantou tohoto letoviska je písečná pláž táhnoucí se v délce několika kilometrů. Toto pláž je zcela unikátní nejen díky své nedotčené kráse a průzračnému moři, které lemuje, ale také díky faktu, že se jedná o hnízdiště mořských želv. Vstup do moře je v Kalamaki velmi pozvolný, což je ideální zejména pro rodiny s menšími dětmi. Také se zde můžete těšit na poměrně klidnou atmosféru a nádhernou přírodu, která zde ukazuje pravou krásu ostrova Zakynthos.

Žádné komentáře »

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku. TrackBack URI

Napsat komentář