Rodinná zimní dovolená

Úterý 4 Listopad 2014 22.24

Ladovská zima nás naposledy navštívila pár let nazpátek. Posledních pár zim spadla hrstka symbolických vloček, a tak jsme si ani pořádně neužili zimních radovánek, pokud nás vášeň k lyžování nebo snowboardingu nevyhnala někam do hor. NewGo.cz přichází se slevami na lyžování, abyste si i letos se svou rodinou užili pěknou aktivní dovolenou.

S větrem o závod na Ramzové

Nemusíte nutně do zahraničí, abyste si zalyžovali. Například skvělé, hojně navštěvované místo lyžařů a snowbardistů je Ramzová. Využijte slevy na lyžování na Ramzové a přesvědčte se sami. Nabízí vyžití jak pro sjezd, tak pro běžky. 8 km dlouhá sjezdovka skýtá podmínky jak začínajícím, tak zběhlým lyžařům. Navíc z Ramzové se lehce dostanete na Jeseníky a můžete si tak udělat od svahů den volno a vzít rodinku na výlet po jesenických vrcholech. Sjezdovky se také uměle zasněžují, takže se vám nemůže stát, že byste lyžovali po trávě. Můžete také využít slevy na wellness a po celém dni se jít pěkně vyhřát do sauny.
Máte malé děti a rádi byste je naučili lyžovat? Přenechejte to odborníkům, na Ramzové můžete své dítka zapsat do lyžařské školy. U vleků se taktéž nachází restaurace, kde se po vyčerpávajícím odpoledni občerstvíte.

Zábava ve Špindlerově mlýně

Uplatněte slevy na lyžování ve Špindlerově mlýně a zalyžujte si v nejnavštěvovanějším lyžařském areálu. I zde můžete krom sjezdového lyžování vyrazit na běžkách a vyzkoušet sjezdovky různých obtížností. Navíc si můžete udělat výšlap po hřebenových stezkách a že stezek je zde požehnaně. Děti můžete vzít na projížďku sáněmi s koňským spřežením nebo je zapsat do lyžařské školy. Pokud nemáte vlastní lyže nebo vám chybí výbava, můžete si ji zapůjčit v místní půjčovně. Krom zimních sportů skýtá Špindlerův mlýn také aktivní vyžití v podobě tenisu, squoshe, fitness centra, kuželek, bazénu a dokonce rogala. Především mladí návštěvníci ocení zábavu jako diskotéky a kina.

Žádné komentáře »

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku. TrackBack URI

Napsat komentář