Vinařské pobyty nejen pro milovníky vína

Pondělí 11 Srpen 2014 14.23

Jak je všeobecně známo, víno požívané v přiměřeném množství má velmi příznivé účinky na lidský organismus. Dvě deci výborného červeného vína denně jsou doporučována téměř každým lékařem. Vědci se dokonce shodují na tom, že víno může prodloužit lidský život. Proto si dopřejte kvalitní česká i zahraniční vína a využijte slevy na vinařské pobyty!

Česká republika se může pyšnit velkým počtem vinařských oblastí, kde se pěstuje řada odrůd vinné révy té nejvyšší kvality. Díky ideálním podmínkám pro pěstování vinné révy především v oblastech jižní Moravy získávají vinaři každoročně nezaměnitelná, kořenitá a aromatická vína.

Toulky jižní Moravou

Krásná příroda jižní Moravy má však řadu jiných lákadel. Mezi ně patří i nádherná okolní krajina. Na své si zde přijdou jak milovníci cyklistiky, tak i milovníci pěší turistiky. Procházky krajinou a příjemné večery strávené s typickou českou muzikou jsou jako stvořené pro zamilované páry. Také příznivci relaxace nepřijdou zkrátka, mohou využít služeb wellness v podobě zábalů a masáží. Pokud se chcete o vínu dozvědět co nejvíce, navštivte také vinařská muzea a expozice, kde se dozvíte řadu zajímavých informaci o pestré, a také bohaté soudobé historii vinařství a vinohradnictví.

Vinařství na jižní Moravě

Vinařské oblasti na jižní Moravě mají výborné předpoklady pro pěstování vinné révy. Tuto oblast dělíme na čtyři podoblasti: Znojemskou, Mikulovskou, Velkopopovickou a Slováckou. Místní vinaři nabízejí opravdu jedinečná vína, která Vám poskytnou nezapomenutelné gastronomické zážitky. Vstřícnost a přátelskost místních lidí Vás očaruje natolik, že se budete do těchto míst rádi vracet.

Pokud máte rádi výborná vína a krásnou přírodu, tak neváhejte a využijte slevy na vinařské pobyty na Moravě. Na své si zde přijde opravdu každý. Využijte slevy na víkendové vinařské pobyty a poznejte jedinečnou chuť pestré škály vín a objevte krásy jižní Moravy.

Žádné komentáře »

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku. TrackBack URI

Napsat komentář