Kočárky pro panenky Knorrtoys – novinka 2012

Pátek 27 Duben 2012 9.48

Pro rok 2012 připravila firma Knorrtoys nový kočárek pro panenky KIKI. Jedná se o kombinovaný kočárek, který obsahuje dvě samostatné korbičky – hlubokou a sportovní. Ty se nasazují na kovovou konstrukci kočárku samostatně a to jak po směru, tak i proti směru jízdy. Konstrukce kočárku vychází z oblíbeného kočárku pro panenky Coco, přední otočná kolečka nejsou však dvojitá, ale jednoduchá. Díky otočným kolečků se s kočárkem  velmi dobře manipuluje.

Kočárek pro panenky KIKI  má výšku 75 cm, délku 70 cm, šířku 43 cm, výškově nastavitelnou  rukojeť 43 – 82 cm. Rozměry hluboké korby: 52 x 43 x 39cm.

Kolečka kočárku jsou z měkčeného plastu, dobře jezdí po každém povrchu, nezanechávají šmouhy a při jízdě na plovoucích podlahách nejsou hlučná. Kočárek pro panenky KIKI je vhodný pro panenky do 50 cm a pro děti od tří let. K dostání je v několika barevných variantách. Kočárky pro panenky značky Knorttoys jsou velmi oblíbenou hračkou, která potěší každou malou slečnu.

 

Komentáře: 2 »

  1. komentář by Febiola — 19. 9. 2014 @ 5.15

    One thing I’d like to say is the fact that motor insurance cnlieacng is a horrible experience and if you’re doing the precise things being a driver you’ll not get one. Some individuals do are sent the notice that they are officially dumped by their unique insurance company and several have to scramble to get additional insurance after a cancellation. Cheap auto insurance rates usually are hard to get at a cancellation. Knowing the main reasons with regard to auto insurance cnlieacng can help motorists prevent getting rid of in probably the most important privileges offered. Thanks for the thoughts shared via your blog.

  2. komentář by Chamae — 1. 3. 2015 @ 10.11

    This insgthi’s just the way to kick life into this debate.

RSS komentářů k tomuto příspěvku. TrackBack URI

Napsat komentář