Nejoblíbenější wellness procedury

Čtvrtek 7 Srpen 2014 13.47

Wellness pobyty se stávají jedním z nejoblíbenějších typů dovolených v Česku a na Slovensku. Nejvíce jsou wellness pobyty pro dva vyhledávány v jarních, podzimních a zimních měsících. Což je zapříčiněno chladnějším počasím a příznivější atmosférou k využití hotelových procedur, masáží, koupelí a zábalů. Wellness pobyty pro páry se slevou jsou k dispozici na webové stránce NewGo.cz, kde je možno vybírat z celé škály hotelů v České i Slovenské republice.

Dopřejte svému tělu zasloužený odpočinek

Ať se vydáte do kteréhokoliv hotelu, vždy bude nabídka wellness procedur trošku odlišná, ale ve své podstatě bude vždy plnit účel vašeho odpočinku a relaxace. Mezi oblíbené procedury patří hydroterapie – jedná se o koupel ve vodě s obsahem ozónu, teplota vody je okolo 37 °C. Příznivě ovlivňuje metabolizmus a odplavování nepříznivých látek z těla. Uvolňuje ztuhlá místa a zlepšuje pohyblivost a pružnost těla. Hydroterapie posiluje nervový systém, uklidňuje, snižuje vysoká krevní tlak, podporuje práci mozku a svalů. Dámám pomáhá při redukci celulitidy a obnovení elasticity pokožky.

Mezi další žádané procedury patří kryoterapie – pomocí arktického mrazu spouští v mozku procesy, které zachraňují život. Magnetoterapie – magnetická masáž. Zrychluje regeneraci, potlačuje bolest a záněty, zvyšuje tvorbu kloubního maz a uvolňuje svaly. Dále jsou vyhledávány lymfodrenáže, normobarická oxygenoterapie, shiatsu terapie, solná koupel, rezonanční terapie, termální a hydromasážní koupele.

Ponořte se do pivní nebo vinné koupele a relaxujte

Pivní a vinná koupel patří k běžně dostupným procedurám ve wellness hotelích. Zajímavostí těchto koupelí je využití extraktů a olejů ze základních výrobních surovin vína a piva. Procedura je vhodná pro milovníky těchto lahodných moků, vzhledem k neomezené konzumaci po dobu koupele. Pivní a vinné koupele si užijete ve speciálních kádích, které jsou uzpůsobené koupeli pro dvě osoby. Služba je privátní záležitostí.

Žádné komentáře »

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku. TrackBack URI

Napsat komentář