Chcete vydělávat na binárních opcích?

Středa 2 Červenec 2014 10.55

Pokud hledáte možnosti, jak zvýšit svůj příjem a neopustit přitom teplo domova, vyzkoušejte binární opce. Stačí pár minut každý den a můžete si přivydělat na dovolenou. A pokud se vám bude dařit, můžete se obchodováním binárních opcí i živit!

Binární opce se nazývají binární, protože nabízejí jen dvě možnosti. Při nákupu opce zaplatíte částku (premium) a poté, co opce expirovala, dostanete její nominální hodnotu (když obchod vyšel) nebo nic. V každém případě je předem jasné, jaká je vaše investice (premium) a jaký je případný zisk (nominální hodnota opce minus premium). Nejčastěji se obchoduje s krátkodobými opcemi, které mají splatnost 1, 2 nebo 5 minut. Střednědobé se pohybují od 10 minut do hodin. Příkladem krátkodobé opce může být spekulace, zda cena měny bude za 2 minuty vyšší než určitá hranice. Při tomto typu spekulace (High/low) záleží jen na tom, zda cena danou hranici překročila či ne, ne o kolik.

1 komentář »

  1. komentář by Filip — 9. 6. 2015 @ 16.30

    Nemyslím si, že se nejčastěji obchodujete s krátkodobými opcemi, je nebezpečné s nimi obchodovat. Trh se hýbe rychle a je těžké předpovědět, kam se bude hýbat v daný okamžik. Spoustu užitečných informací ze světa binárních opcí, ze dozvíte zde: http://opcebinarni.com/

RSS komentářů k tomuto příspěvku. TrackBack URI

Napsat komentář