Investiční diamanty na zajištění budoucnosti

Pátek 12 Duben 2013 11.20

Pravé šperky a klenoty mají dlouhodobou „trvanlivost“, proto jejich cena neustále stoupá. Vždy bude možné nalézt nákupce, který bude ochotný výhodnou investici od Vás odkoupit. Předpokládá se stálý nárůst hodnoty zboží, které můžete v případě potřeby snadno prodat s nízkými náklady prodeje.

Většina luxusního zboží, které kupujeme, je opotřebené nebo shnilé. Šperky, a to zejména diamanty, mohou trvat věčně a mají větší „vnitřní hodnotu“ než auta a domy. Společnost Diamond Trade Center prodává diamanty, které jsou hodnoceny jako investiční – to je investicí do těchto kamenů získáte prakticky jistou investici, která se časem neustále zhodnocuje.

Ne každý věří bankám, o jejich nenasytnosti nás mohou utvrdit současné finanční a ekonomické problémy celého světa. Zato však diamanty jsou jistotou, která nedevalvuje a kterou bude možné i v budoucnu směnit za měnu či zboží odpovídající hodnoty.

Čím dražší a vzácnější máte diamant, tím lépe ho prodáte – jedná se o tzv. diamantový paradox. V současnosti cena diamantů i zlata raketově stoupá s tím, jak devalvují jednotlivé světové měny. Využijte tohoto růstu a zakupte investiční diamanty již nyní – je to zcela jistě lepší než investovat do akcií či dluhopisů nezodpovědných vlád zadlužených států, které čeká bankrot.

Diamond Trade Center Vám investiční diamanty zajistí, zajistí i nutné mezinárodní certifikáty, pojištěný převoz do České republiky atd. Prodávané diamanty pocházejí výlučně ze zemí, které dodržují mezinárodní úmluvy, to je prostředky z prodeje nejsou využity pro omezování lidských práv či nákup zbraní.

1 komentář »

  1. komentář by Erik — 27. 6. 2017 @ 9.48

    Já osobně v těhle diamantech moc budoucnost nevidím no… Hlavně bych neměl peníze na to si nějaký diamant vůbec koupit… Ale chápu, že pokud někdo nějaký diamant má, tak to asi roste na ceně. Co jsem koukal nedávno, tak dost i bitcoin roste na ceně a to je to jen krypto měna. Já si ale zůstanu u svých loterií eurojackpot a sportka :D : D to mě baví … dost o loteriích čtu a zajímám se o ně a nejvíc asi čtu tady https://vyhraj.com/ je to největší loterijní magazín v čr, je tam spousta zajímvých informací.

RSS komentářů k tomuto příspěvku. TrackBack URI

Napsat komentář