Psychodiagnostika – to je Worktest za výhodné ceny

Čtvrtek 11 Říjen 2012 9.25

Psychodiagnostických služeb společnosti WORKtest, s.r.o. můžete využívat vícero způsoby, a to nákupem jednorázových testů, osobními psychodiagnostickými konzultacemi, pronájmem systému či kreditním systémem. Naše psychodiagnostika je řešení na Vaše specifické požadavky. Pro nastavení optimální spolupráce kontaktujte naše poradce, kteří Vám rádi poskytnou veškeré informace o produktu a možnostech spolupráce. Vytvoříme ideální kombinaci a zaměření hodnocení specificky podle Vašich potřeb i sestavíme cenovou kalkulaci odpovídající Vašemu záměru. Naši odborní poradci Vám také představí obsah jednotlivých modulů či služeb, které systém WORKtest nabízí.

Našimi klienty jsou subjekty všech velikostí od malých soukromých firem, neziskových organizací až po nadnárodní společnosti. Psychodiagnostika systému WORKtest poskytuje nejširší spektrum informací o člověku na trhu, čímž umožňuje nejlépe poznat skrytý potenciál lidí, porozumět jejich potřebám a především určit perspektivu pro Vaši firmu a pro danou práci. Pokud tyto hodnoty hledáte i Vy, pak jsme ten správný dodavatel pro Vás.

On-line diagnostiku WORKtest si můžete objednat i bez konzultací, a to na základě kreditního systému. Cena jednoho kreditu je stanovena částkou 1.000,- Kč bez DPH. Na základě objednávky Vám systém vygeneruje zálohovou fakturu a po jejím zaplacení Vám budou zpřístupněna přihlašovací hesla. Systém je jako stavebnice, Vy sami si vybíráte a kombinujete to, co Vás zajímá a do čeho chcete investovat. Objednáváte jen to, o co máte zájem a platíte jen za to, co skutečně potřebujete. Platíte za otevřené výstupy, nikoliv za otestované osoby.

Komentáře: 2 »

  1. komentář by Marina — 20. 9. 2014 @ 6.36

    Dobrfd den, pokusedm se popsat moji siatuci a třebas mi někdo poraded :-) Před nede1vnem jsem vyměnil PC na NB. Na stare9m PC mi net fungoval skvěle,ale na NB se nepřipojedm. Zkoušel jsem to jak přes WIFI router tak i na předmo. Veškere9 IP jsem nastavil tak, jak majed bfdt. Byl u ne1s technik, přinesl si svůj NB, nastavil tam všechny me9 potřebne9 informace a NET se rozběhl. Proble9m je v me9m NB, je potřeba ho něčedm upgradovat, aby byl schopen předjmat signe1l a přijit se do netu. Přehre1ned čeho si trve1 zhruba 3 hodiny. Pore1dite mi, co to přesně je a co me1m upgradovat. Děkuji za odpověď

  2. komentář by public and liability insurance — 11. 12. 2014 @ 12.10

    Now that’s subtle! Great to hear from you.

RSS komentářů k tomuto příspěvku. TrackBack URI

Napsat komentář